Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kasım Mühendislik İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd.Şti Hakkında

Hızla büyüyen, maden arama, planlama ve operasyonları, jeoteknik ve çevresel uygulamalar, yanı sıra yerbilimlerinin diğer alanlarında uzmanlık gerektiren sondaj uygulamalarında öncelikle aranılan bir organizasyon ve müşteri memnuniyetleri itibarı ile, Türkiye’nin önde gelen sondaj firmalarından biri olma yolunda güçlü bir adaydır.

Müşterilerine sondaj hizmetlerini en üst standartlarda ve kalitede sunar. Yerbilimlerinin muhtelif alanlarındaki çeşitli uygulamalar boyunca edinilen deneyimlerle de desteklenen vizyon ve istekliliğinin, Şirketin içinde yeraldığı her disiplin için yeni tekniklerin geliştirilmesi ve yeni çözümler yaratılması için temel gerekçe ve ana avantajlar olduğuna inanmakta ve güvenmektedir.
Yetkin, tecrübeli ve becerikli kadrosu ve sondaj personeli, hizmetlerin sağlanmasında kesin İş Sağlığı, Güvenlik ve Çevre kurallarıyla da bütünleştirilen yüksek kalite ve standartlar, yaratıcı sondaj teknikleri ve müşteri taleplerine uygun çözüm geliştirmeleri, şirket içi destek imkanları, güçlü bir temel üzerinde biriken bilgi, saygınlık, KASIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ’ nın başarısı için ana unsurlar ve temel taşlarıdır.

Firmamız, iş veren memnuniyetini birinci planda tutmakta olup, gelişmiş modern makine parkıyla müşterilerimizin her türlü talebini zamanında ve kusursuz karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. Hedefimiz, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılayabilmek, sektörde ilk sıralarda yer alabilmektir.

Firmamız çalıştığı her projenin önemini çok iyi bilmektedir. Bu düşünceyle, çalıştığı her projede çalışmalarını müşteri memnuniyeti ön planda olacak şekilde düzenleyip uygulamaktır. Bu hassasiyetimizin, bize kalite ve güven sağlayacağına inanmaktayız.
Firma, M.T.A. ve D.S.İ. bünyesinde yetişen ortaklarının 20 yılı aşkın sondaj ve enjeksiyon tecrübesiyle sektörün genç çalışanları için adeta bir okul vazifesi görmektedir. Birçok farklı işe uygun geniş makine parkı ve yetişmiş tecrübeli kadrosu ile siz değerli firmaların kendi branşındaki tüm projelerinde yanınızda olmayı hedeflemektedir.

0
Yıllık Deneyim
0
bin m3
Enjeksiyon Şerbeti Basılması
0
bin metre
Etüt Sondajları
0
milyon metre
Enjeksiyon Delgisi

HEDEFLERİMİZ

  • Müşteri odaklı ve güvene dayalı kaliteli hizmet,
  • Sağlanan teknik ve yönetim hizmetlerinde sürekli verimlilik artışı,
  • İş güvenliğinin artırılması ve sıfır kaza
  • Çevreye duyarlı çalışma ve planlama,
  • İş birliği ve ekip çalışmasının gelişmesi, yerleşmesi,
  • Yüksek verim ve kalite bilincinin yerleşmesi,